MSMLJ28CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ28CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449207
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
28V 2uA 31.1V 3kW 45.4V 66A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS