MXLSMLJ40CA/TR
MFR.Part #
MXLSMLJ40CA/TR
JLCPCB Part #
C6704344
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 3kW@10/1000us 40V 44.4V 46.4A@10/1000us 64.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS