MSMLJ20CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ20CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448412
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
20V 22.2V 32.4V 3kW 92.6A TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS