MSMLJ26CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ26CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449208
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW 42.1V 71.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS