MSMLJ15CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ15CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448491
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 123A 15V 16.7V 24.4V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS