MSMLJ160CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ160CAE3/TR
JLCPCB Part #
C5812909
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
11.6A@10/1000us 160V 178V 259V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS