MSMLJ130CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMLJ130CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448397
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 130V 14.4A 144V 209V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS