5KP17AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP17AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448427
Description
17V 18.9V 181A 27.6V 2uA 5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS