MSMCJLCE58AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE58AE3
JLCPCB Part #
C2625484
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 16A 58V 5uA 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)