MSMCJLCE28AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE28AE3
JLCPCB Part #
C2626541
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 28V 31.1V 33A 45.5V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)