8.0SMDJ54CA
MFR.Part #
8.0SMDJ54CA
JLCPCB Part #
C1983700
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 54V 60V 87.1V 8kW@10/1000us 92A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS