MSMCJLCE40AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE40AE3
JLCPCB Part #
C2625955
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 23.3A 40V 44.4V 5uA 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)