MSMCJLCE43AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMCJLCE43AE3
JLCPCB Part #
C3712586
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100pF 21.6A@10/1000us 43V 52.8V 5uA 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)