TPSMD45CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMD45CA
JLCPCB Part #
C1976831
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW@10/1000us 41.3A 45V 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS