MSMCJLCE160AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE160AE3
JLCPCB Part #
C3700541
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 160V 178V 259V 5.8A 5uA 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)