MSMCJLCE150AE3
MFR.Part #
MSMCJLCE150AE3
JLCPCB Part #
C2625617
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 150V 167V 243V 5uA 6.2A 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)