MXLSMBG90A
MFR.Part #
MXLSMBG90A
JLCPCB Part #
C2626355
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 100V 146V 4.1A 600W 90V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS