MSMLJ110CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ110CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448404
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 16.8A 177V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS