MSMCGLCE6.5AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE6.5AE3
JLCPCB Part #
C3714288
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
1.5kW 100A 11.2V 6.5V 7.22V TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)