SMCG33A-M3/57T
MFR.Part #
SMCG33A-M3/57T
JLCPCB Part #
C7012034
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.1A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS