MSMCGLCE80AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE80AE3
JLCPCB Part #
C3714057
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 11.6A 129V 5uA 80V 88.7V 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)