MSMCGLCE48AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE48AE3
JLCPCB Part #
C2625887
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 19.4A 48V 53.3V 5uA 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)