SMCG33CA-M3/57T
MFR.Part #
SMCG33CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982720
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 31A@10/1000us 33V 40.6V 48.4V Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS