MSMCGLCE26AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE26AE3
JLCPCB Part #
C2626113
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 100pF 26V 28.9V 36A 42.1V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)