MSMCGLCE28AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE28AE3
JLCPCB Part #
C3704793
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 28V 31.1V 33A 45.5V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)