MSMCG70CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCG70CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3709883
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
1.5kW 113V 13.3A 70V 77.8V TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS