MSMCG20CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMCG20CAE3/TR
JLCPCB Part #
C7235576
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS