SMCG64A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG64A-M3/57T
JLCPCB Part #
C5755052
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V TVS Unidirectional SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS