MSMCG48AE3
MFR.Part #
MSMCG48AE3
JLCPCB Part #
C2625369
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 19.4A 48V 53.3V 77.4V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS