MSMBJSAC36E3
MFR.Part #
MSMBJSAC36E3
JLCPCB Part #
C3699546
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 30pF 36V 40V 500W 60V 8.6A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)