MSMBJSAC26E3
MFR.Part #
MSMBJSAC26E3
JLCPCB Part #
C2636121
Description
-65℃~+150℃ 11.1A 26V 28.9V 30pF 42.3V 500W 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)