SMBJ11CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMBJ11CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3705609
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 20.1V 29.9A 5uA 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS