MSMBJ20CAE3/TR
MFR.Part #
MSMBJ20CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448921
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
18.5A 1uA 20V 22.2V 32.4V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS