MSMBJ100CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMBJ100CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3714299
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
100V 111V 162V 3.7A 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS