AT90CAN128-16AU
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
AT90CAN128-16AU
JLCPCB Part #
C49848
Package
LQFP-64(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 16MHz 2.7V~5.5V 4KB 4KB 53 8 Bit AVR Built-in FLASH LQFP-64(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS