MRT65KP48CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT65KP48CAE3
JLCPCB Part #
C3707720
Package
DO-204AR
Description
-55℃~+150℃ 48V 53.3V 5uA 65kW 77.7V 836A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS