MRT65KP60CAE3
MFR.Part #
MRT65KP60CAE3
JLCPCB Part #
C3709906
Description
-55℃~+150℃ 5uA 60V 65kW 66.7V 668A 97.3V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS