MRT100KP90CAE3
MFR.Part #
MRT100KP90CAE3
JLCPCB Part #
C3701800
Description
-65℃~+150℃ 100V 100kW 10uA 178V 563A 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)