MRT100KP70CAE3
MFR.Part #
MRT100KP70CAE3
JLCPCB Part #
C2635921
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 138V 70V 725A 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)