MRT100KP78CAE3
MFR.Part #
MRT100KP78CAE3
JLCPCB Part #
C2624273
Description
-65℃~+150℃ 100kW 153V 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)