MRT100KP60CA/TR
MFR.Part #
MRT100KP60CA/TR
JLCPCB Part #
C7232314
Description
-65℃~+150℃ 100kW 118V 15uA 60V 66.7V 848A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS