MRT100KP40CA/TR
MFR.Part #
MRT100KP40CA/TR
JLCPCB Part #
C6098040
Description
40V 44.4V 78.6V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS