MRT100KP43AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRT100KP43AE3
JLCPCB Part #
C2635596
Package
DO-204AR
Description
100kW 43V 47.8V 84.5V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)