MRT100KP45AE3
MFR.Part #
MRT100KP45AE3
JLCPCB Part #
C2635617
Description
-65℃~+150℃ 100kW 11.304kA 150uA 45V 50V 88.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)