MRT100KP300A/TR
MFR.Part #
MRT100KP300A/TR
JLCPCB Part #
C5675892
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 170A 300V 333V 590V TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS