MPLAD7.5KP36AE3
MFR.Part #
MPLAD7.5KP36AE3
JLCPCB Part #
C2627063
Description
-55℃~+150℃ 10uA 129A 36V 40V 58.1V 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS