MPLAD7.5KP16AE3
MFR.Part #
MPLAD7.5KP16AE3
JLCPCB Part #
C3702508
Description
-55℃~+150℃ 10uA 16V 17.8V 26V 288A 7.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS