MSMCJLCE26A/TR
MFR.Part #
MSMCJLCE26A/TR
JLCPCB Part #
C2448700
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 26V 28.9V 36A 42.1V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS