MPLAD6.5KP14AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP14AE3
JLCPCB Part #
C3707170
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14V 15.6V 23.2V 280A 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS