MPLAD6.5KP10AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP10AE3
JLCPCB Part #
C2625657
Description
-55℃~+150℃ 10V 11.1V 15uA 17V 383A 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS